نحوه تمیز کردن لوازم خانگی

لوازم خانگی

نحوه تمیز کردن لوازم خانگی

فرق نمی کند که شما از یک ماشین ظرفشویی استفاده کنید یا یک ماشین لباسشویی و یا یک خشک کن لباس، یک دستگاه کثیف نمی تواند بدرستی کار کند. هر کدام از وسایل شستشو در خانه ما برای هدف خاصی استفاده می شوند. ماشین لباسشویی و خشک کن وظیفه نظافت لباس های ما را بر عهده دارند، و یک ماشین ظرفشویی نیز در ذخیره زمان و انرژی به کمک کرده و ظروف ما را شستشو می دهد. پس مراقب باشید چرا که وظایف نظافت روزمره بدون این دستگاه ها ممکن است شما را به چالش بکشد.

  • نظافت ماشین ظرفشویی

فرقی نمی کند که شما از یک ماشین لباسشویی با درب جلو استفاده می کنید یا از ماشین هایی با ورودی درب بالا. زمانیکه شما ماشین لباسشویی خود را تمیز نگهدارید قطعا ماشین لباسشویی لباس های تمیزتری تحویل شما خواهد داد. برای یک ماشین لباسشویی با درب بالا، از تمیزکننده های خانگی برای تمیز کردن محیط داخلی از گرد و خاک استفاده کنید. پس از نظافت بصورت دستی ماشین لباسشویی را در یک درجه حرارت بالا روشن کنید و بگذارید به مدت یک ساعت کار کند. همچنین از دفترچه راهنمای تولید کننده نیز استفاده کنید و به نکات آن در زمینه تمیز کردن دقت نمایید. از سفید کننده و ترکیب سرکه و نوشابه نیز می توانید برای تمیز کردن استفاده کنید. برای یک ماشین لباسشویی با درب جلو، یکی از بهترین روش ها این است که درب را باز کرده و ابتدا واشرها، در و تمام محیط داخلی را بصورت دستی تمیز کنید. پس از تمیز کردن ماشین لباسشویی را با درجه حرارت بالا روشن کنید و بگذارید کار کند.


ماشین لباسشویی

  • نظافت ماشین لباسشویی

فرقی نمی کند که شما از یک ماشین لباسشویی با درب جلو استفاده می کنید یا از ماشین هایی با ورودی درب بالا. زمانیکه شما ماشین لباسشویی خود را تمیز نگهدارید قطعا ماشین لباسشویی لباس های تمیزتری تحویل شما خواهد داد. برای یک ماشین لباسشویی با درب بالا، از تمیزکننده های خانگی برای تمیز کردن محیط داخلی از گرد و خاک استفاده کنید. پس از نظافت بصورت دستی ماشین لباسشویی را در یک درجه حرارت بالا روشن کنید و بگذارید به مدت یک ساعت کار کند. همچنین از دفترچه راهنمای تولید کننده نیز استفاده کنید و به نکات آن در زمینه تمیز کردن دقت نمایید. از سفید کننده و ترکیب سرکه و نوشابه نیز می توانید برای تمیز کردن استفاده کنید. برای یک ماشین لباسشویی با درب جلو، یکی از بهترین روش ها این است که درب را باز کرده و ابتدا واشرها، در و تمام محیط داخلی را بصورت دستی تمیز کنید. پس از تمیز کردن ماشین لباسشویی را با درجه حرارت بالا روشن کنید و بگذارید کار کند.تماس با ما

  • آدرس : تهران ، کیلومتر 5 بزرگراه امام رضا (ع)
  • مرکز تماس : 33495389 (21) 98
  • ایمیل : info[at]tavan-ind.com