تحقیق و توسعه

تحقیق نو توسعه توان


  • توسعه محصولات جدید

یکی از عوامل تاثیرگذار در پیشرفت و موفقیت یک سازمان، تحقیق و توسعه در آن سازمان می باشد. R&D که مخفف Research and Development و به معنی تحقیق و توسعه است نقش بسزایی در موفقیت سازمان و کسب و کار آن ایفا می کند. بطور کلی تحقیق و توسعه کشف دانش جدید درباره محصول تولیدی، نوآوری و بهینه سازی فرآیندها را به همراه دارد. مجموعه توان نیز با دارا بودن واحد تحقیق و توسعه توانسته است همواره جایگاه خود را در بازار حفظ نموده و محصولی کاملا بومی و با اتکا بر تلاش پرسنل خود تولید نماید. واحد تحقیق و توسعه قلب یک شرکت و سازمان محسوب می شود و تاثیر مستقیمی بر نوآوری، بهره وری، کیفیت و سطح استاندارد آن شرکت دارد. در توان گاز برای تولید یک محصول جدید کلیه مراحل از ابتدایی ترین مرحله آن که انجام تحقیقات بازار است تا تولید محصول توسط کارشناسان این شرکت انجام می گیرد.

توان گاز توان گاز توان گاز

  • لوازم خانگی

در راستای توسعه سبد محصولات شرکت و ارتقای تکنولوژی سازمان، این شرکت اقدام به اخذ مجوز تولید و مونتاژ انواع لوازم‌خانگی از قبیل ماشین لبا‌س‌شویی، ظرفشویی، پنکه و بخاری برقی نموده و طی فرآیندی مدون مراحل بومی‌سازی تکنولوژیکی این محصولات در شرکت در حال انجام میباشد.


توان گاز

  • آزمایشگاه و کنترل کیفیت
توان گاز

توان گاز

شرکت توان دارای نشان استاندارد ملی ایران برای محصولات تولیدی خود می باشد و در کنار این نشان توانسته است نشان استانداردهای بین المللی همچون CE اروپا و SGS را نیز کسب کند.

استاندارد CE استاندارد sgs استاندارد CE

تماس با ما

  • آدرس : تهران ، کیلومتر 5 بزرگراه امام رضا (ع)
  • مرکز تماس : 33495389 (21) 98
  • ایمیل : info[at]tavan-ind.com