بیانیه ماموریت شرکت توان

بیانیه ماموریت توان

شرکت توان گاز با پشتوانه بيش از 4 دهه فعاليت در گرمایش خانگی، در دهه اخير سرمايش منازل را نيز به محصولات خود اضافه نموده است. اين شركت قصد دارد با تكيه بر تيم متخصص و با تجربه خود، محصولات سازمان را در حوزه لوازم خانگی و نسل جدید بخاری و کولر توسعه دهد .

ما سيستم يكپارچه و منسجم به روز شده را ابزار مناسبي مي‌دانيم كه با تركيب اطلاعات داخلي و محيطي، اهداف و استراتژي هايي كه در سيستم مديريت استراتژيك تعريف كرده‌ايم را محقق سازد.

مشتريان عزيز، ما تلاش مي كنيم با برقراری سیستم جامع طراحی محصول با رویکرد دانش محور، کلیه الزامات مورد نیاز شما را شناسائی و با توجه به نظرات ارزشمند شما محصولات خود را با تكيه بر اطلاعات جهاني اين صنعت، بالاخص در بهينه سازي مصرف انرژی، به سرعت به روزسازي نموده و در حيطه ايران بزرگ و بازارهای جهانی ارائه نمائيم.

ما براي ارائه محصولات و خدمات با كيفيت و قيمت مناسب تر، تكنولوژي ساخت و توليد خود را ارتقاء خواهيم داد. از خداوند متعال خواستاریم که خانواده بزرگ توان گاز، اعم از تأمين كنندگان، سهامداران، كاركنان و توزيع كنندگان را ياري نماید تا در تيمي همدل و منسجم، اين صنعت را در ايران عزيزمان ارتقا داده تا خدمتگذاري واقعي براي مردم باشيم.

تماس با ما

  • آدرس : تهران ، کیلومتر 5 بزرگراه امام رضا (ع)
  • مرکز تماس : 33495389 (21) 98
  • ایمیل : info[at]tavan-ind.com